31 maj 2017

Meet Beauty 2017 ! :)


Kolejne Meet Beauty za nami i aż ciężko uwierzyć, że te dwa dni atrakcji zleciały tak szybko !  Ja miałam również okazję brać udział i w tamtym roku także mniej więcej wiedziałam czego mogę się spodziewać. Niespodzianką od organizatorów było oczywiście to, że po raz pierwszy konferencja była weekendowa oraz, że była połączona z Beauty Days. Na tydzień przez otrzymałyśmy plan działania , a we wtorek mogłyśmy zapisać się na interesujące nad warsztaty. Miejsca na nie rozeszły się dosłownie w dwie minuty, ponieważ na jedne było tylko 50 slotów, a nas było aż 300. :) Ja chciałam zapisać się na cztery, udało mi się tylko na połowę, także sobotę spędziłam aktywnie. :) 


Na pierwszych zdjęciach na górze widzicie jak wyglądały targi. :) Wszystkie zdjęcia zrobione są poza strefą Meet Beauty.  Na początku wizja targów średnio mi się podobała, ale teraz kompletnie zmieniam zdanie ! Nie dość, że mogłam się tam obkupić to jeszcze poznać wiele nowości . :) 


Tutaj na pierwszym zdjęciu widzicie naszą strefę. :) Było tam gdzie usiąść i napić się herbatki i kawy, Ścianka do robienia zdjęć oraz dwie sale warsztatowe i jedna wykładowa, którą widzicie na ostatnim zdjeciu. :) 
Na drugim zdjeciu mamy warsztaty marki Golden Rose ! Ja udział wzięłam w ostatnich czy takie wykończenie makijażu - makijaż oka, usta i brwi. Super warsztaty ! W pomadce, która była premierą na targach i która była użyta na modelce po prostu się zakochałam i od razu pobiegłam po nią na stanowisko . :) 
Na trzecim zdjeciu mamy scenę z Targów Beauty Days. :) 


I tutaj drugie warsztaty w jakich wzięłam udział są firmy NeoNail ! CUDOWNE ! Mogłyśmy poznać kompletną nowość na rynku czyli lakiery akwarelowe. Co więcej same miałyśmy swoje stanowisko pracy i mogłyśmy stworzyć jakieś cuda. Zaprezentowane zostały nam trzy opcje i wybierałyśmy jedną ,którą będziemy ćwiczyć. Miałyśmy różę , kwiat oraz motylka  i jak widać wybrałyśmy drugą opcję. :) Akwarele są super ! Firma podarowała każdej z nas jeden kolorek i na pewno niebawem i ja spróbuje tego w moim mani.   Nie wiem czy któraś z Was już ich próbowała? Musicie mi uwierzyć, ze wychodzą z nich prawdziwe cuda, tylko trzeba to trochę wyćwiczyć.  Na ostatniej fotce macie moje wypociny. :) Wiem, że jest słabo, ale to pierwsza próba i mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej i lepiej ! :D 


I paczuszki od firm oraz moje zakupy <3 Ciekawe co tam się skryło ? :) Zaczynam testowanie ! 

5 komentarzy:

  1. No to byłyśmy na tych samych warsztatach i po tej samej stronie nawet :)

    OdpowiedzUsuń
  2. też mam jeden lakier z NeoNail . bardzo fajna marka hybryd,

    OdpowiedzUsuń