26 sty 2017

StyleWe ! :)Dzisiaj przychodzę do Was z kilkoma internetowymi inspiracjami. Mowa tutaj o sklepie StyleWe. Może i Wam spodoba się kilka ubrań i akcesoriów, które chciałabym Wam dzisiaj pokazać. Zima niedługo zacznie się kończyć, więc niebawem musimy rozejrzeć się za nową "szafą", już lżejszą i wiosenną. 
Kategorie, które znajdziemy w sklepie to : sukienki, topy, odzież wierzchnia, buty, odzież sportowa, sukienki, spodnie i swetry. :) 
Tutaj znajdziecie piękne cardigany ----> click click click
Za paczkę możemy zapłacić przez serwis Paypal. Ja sama mam tam konto, korzystam z niego regularnie i jak najbardziej je polecam.  Przy artykułach macie napisane, że przesyłka jest darmowa, więc duży plus za to ! :) A teraz już pokażę Wam kilka artykułów. 


Co spodobało się Wam najbardziej ? :) 


Today I come to you with a few web inspirations. This refers to the store StyleWe. Maybe you will like some clothes and accessories that I would like to show you today. Winter will soon start to finish, so soon we have to look for a new "wardrobe", already lighter and spring.
The categories that we find in the store is: dresses, tops, outerwear, shoes, sportswear, dresses, pants and sweaters. :)
Here you will find beautiful cardigans ----> click click click
Per parcel we can pay by Paypal service. I myself have an account there, I use it regularly, and most recommend them. With the articles you have written that the consignment is free, so a big plus for that! :)  What you liked the most?


10 komentarzy: